Spa Merkezi

Güral Afyon Wellness & Convention, termal havuzlar,  yüzme havuzu, jakuzi, buhar banyosu ve güzellik hizmetleri sunuyor.

Masaj

masaj

Aliva Spa'da uzman terapistler tarafından uygulanan, farklı spa kültürlerine ait masaj terapileri ile yenilenin.

Baskılı Masajlar

Spor Masajı

Spor etkinlikleri öncesinde kasları aktif hale getirmek, sonrasındaysa kasları rahatlatıp

dinlendirmek amacıyla uygulanan, baskıları yoğun bir masajdır.

Lenf Drenaj Masajı

Vücuttaki lenf bezi bölgelerine uygulanan lenf drenaj masajıyla lenf dolaşımı harekete geçirilerek, vücutta toplanan ödem ve toksinlerin dışarı atılması ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi sağlanır.

Anti-selülit Masajı

Kür halinde uygulandığında selülitli bölgelerde gözle görülür azalma sağlayarak, bölgesel incelmeyi destekleyici etki yapar.

Refleksoloji Masajı

Refleksoloji bir tür denge masajıdır. Özel el teknikleriyle ayaklara uygulanan bu masajda amaç, vücudun belli bölgelerinde bloke olmuş enerjiyi çözerek, fiziksel ve ruhsal iyileşme sağlamaktır.

bShiatsu Masajı

Parmakların, dirseklerin ve ellerin baskı teknikleri için özenle kullanıldığı bir terapi yöntemidir. Bu terapide temel amaç, bedenin bağışıklık sistemini güçlendirmektir.

İsveç Masajı

Vücuda tamamen uygulanan klasik masaj, kan dolaşım hızını artırır, hücre ve dokuları canlandırır. Aynı zamanda kas gerilimini azaltarak rahatlama sağlar.

Ayurvedik Masajlar

Shirodhara

Sıcak ayurveda yağı uygulamasıyla; uykusuzluk ve baş ağrısını gideren geleneksel hint baş masajıdır.

Abhyanga

Bu geleneksel masaj, kan dolaşımınızı harekete geçirerek zararlı maddelerin vücuttan atımını hızlandırır. Tüm vücudunuza uygulanan sıcak ayurveda yağı ruhunuzu rahatlatacaktır.

Abhyanga Senkron (dört el)

Tüm vücudunuza, iki terapist eşliğinde senkronize yapılan eşsiz ve gerçek bir dinlenme hissi oluşturan hint masajıdır.

Uzakdoğu Masajları

Geleneksel Bali Masajı

Vücuttaki refleks noktaları üzerine uygulanan etkili baskılarla yüzeydeki kas dokusunu geçerek, derinlere etki eder. Enerji akışını düzenleyerek enerji seviyesini düzeltir.

Bali Baş, Boyun ve Omuz Masajı

Baş, boyun ve omuz bölgesine uygulanan rahatlatıcı, stresten arındırıcı, dinlendirici bir terapidir.

Bali Bacak ve Ayak Masajı

Uzun süre ayakta kalmaktan kaynaklanan ağrıları gidermeye ve egzersiz sonrası yorulan kasları dinlendirmeye yardımcı olur.

Bali Mandara (dört el) Masajı

Dört el masajı, bay ve bayan iki terapistin senkronize el hareketleriyle uygulanır. Stresten arınmak ve kendini şımartmak isteyenlerin özel masaj terapisidir.

Geleneksel Thai Masajı

Vücudu, zihni ve ruhu dengelemek için yer minderinde yoga, streching ve baskı teknikleriyle uygulanan masajdır.

Lomi Lomi Nui Masajı

Hawai Adaları’nda yaşayan Şamanist Kahuna Şifacıları’nın tapınak masajı olarak krallara uyguladığı bu özel masaj, ruh ve bedeni dinlendirir, pozitif enerjiyi ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Aliva Dokunuşları

Bebek Masajı

Bebek masajı, annenin katılımıyla birlikte misafirlerimizin odalarında uygulanır. Bebeğin, vücudunu ve organlarını daha iyi tanımasına yardımcı olurken, zeka ve duyularının gelişimine de katkıda bulunur. Anneyle bebek arasındaki özel bağı destekler.

Hamile Masajı

Hamilelik döneminin üç ve altıncı ayları arasında yapılan rahatlatıcı gevşetici ve dinlendirici masajdır.

Aliva Touch

Bölgesel olarak uygulanan klasik masaj terapisidir.

Aliva Aromaterapi

Aromaterapi yağları, doğal bitki ve çiçek özlerinin bitkisel bir baz yağıyla karıştırılması sonucu elde edilir. Bu yağlarla yapılan masaj yumuşak, dinlendirici ve rahatlatıcı özelliğe sahiptir.

Sıcak Taş Masajı

Sıcak volkanik taşlarla vücutta bloke olmuş enerjiyi çözüp, enerji akışını düzenleyen terapidir. Bu masaj özellikle stresin vücut üzerinde oluşturduğu olumsuzlukların giderilmesinde iyi sonuç verir.