Spa Merkezi

Güral Afyon Wellness & Convention, termal havuzlar,  yüzme havuzu, jakuzi, buhar banyosu ve güzellik hizmetleri sunuyor.

Bakım

bakim

Dünyaca ünlü spa kozmetik markası Sothy's ürünleri kullanılarak uygulanan, cildinizin ihtiyacına yönelik bakımlarla tazelenin.

Vücut Bakımları

Yenileyici Peeling Bakımı

Peeling bakımları cildi ölü derilerden arındırarak, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlarken aynı zamanda cildi yeniler ve nem kazandırır. Size de kahve keyfi, meyve özleri ve altın ışıltısı peeling seçeneklerinden dilediğinizi seçmek kalır.

Yaşam İksiri Vücut Bakımı

Yenileyici deniz tuzu ve tarçın özlü peeling’in ardından uygulanan yaşam iksiri yağının etkisiyle cildiniz nefes alır, canlanır ve pürüzsüz parlak görünümünü uzun süre korur.

Arındırıcı Detoks Seansı

Vücudunuzda toksinlerin yoğun olarak hangi bölgelerde biriktiğinin belirlenmesinin ardından bu toksinlerin vücuttan atılmasını sağlayan,etkili ve pratik bir yöntemdir.

Dengeleyici Yosun Bakımı

Renk ve su terapisi özellikli sarmalama yatağında uygulanan bu bakımın en önemli etkisi, yosunun içerisinde bulunan bol miktarda vitamin ve mineraller sayesinde vücuttaki ödemi atmasıdır. Kür halinde uygulandığında vücut şekillendirmede de son derece etkilidir. Bakımın bir diğer özelliği de yağ dengeleyici ve dezenfekte edici özelliğiyle sivilce kurutucu olmasıdır.

Termal Çamur Bakımı

Rasul kabininde uygulanan bu bakımda, çamur cildi temizlerken aynı zamanda nem ve mineral dengesini de düzenler. Termal çamur bakımı, cilde canlılık ve parlaklık kazandıran, sonrasında vücutta hoş bir koku bırakan, keyifli bir bakımdır.

Japon Hanakasumi Ritüeli

Hanakasumi özel bakımı, kiraz çiçeği ve pirinç tozu özleri içeren peelingin ısıtılıp tüm vücuda uygulanması ile başlar. Özel Hanakasumi ritüeli eşliğinde tüm vücuda yedirilen peeling özel yumuşak bakım havluları ile temizlenir. Ardından mistik Asya kokuları ile donatılmış Hanakasumi Shea yağı, ayaklardan başlayarak tüm vücuda rahatlatıcı özel masajı ile uygulanır.

Vücut Arındırma Bakımları

Parafin Bakımları

Nemini kaybetmiş ya da kuruyup yıpranmış cilt yapısını yeniden düzenlemeye yardımcı olur.Bakım sonrasında hemen hissedilen yumuşaklık ve nem etkisini uzun süre korur.

Sultanın Hamam Sefası

Geleneksel Türk hamamında keseyle başlayan terapi, cildi nemlendirme ve besleme özelliği yüksek aromatik losyonlar taçlandırılıyor. (kese+köpük+aromatik losyon uygulaması)

Harem Ritüeli

Hamam bölümünde, vücudu temizleyen, ferahlatan ve özel bitkisel sabunlarla nemlendiren kese ve köpük masajı uygulamasıdır.

Ayak Seramoni

Özel peelling bakımı sonrasında, gül suyu ile yıkanan ayaklarınızdan günün tüm yorgunluğu uçup gider.

Hidro Bakımlar

Hidroterapi Seansı

Hidroterapi seansı sırasında basınçlı suyun vücudun belirli bölgelerine ritmik hareketlerle yaptığı masaj uygulamasıyla kan dolaşımı hızlandırılır, rahatlık, canlılık ve enerji artırımı sağlanır.

Kleopatra Bakımı

Suite odada jakuzide aromatik kokular ve mineralli köpük ile masaj sonrası uygulama ritüeli ile ruhunuzu şımartın.

Cilt Bakımları

Temel Cilt Bakımı

Normal cilt tipleri için uygun profesyonel ürünlerle yapılan temel cilt bakımıdır. Cildi yenileyip, canlandırır.

Mevsimsel Cilt Bakımı

Özellikle mevsim değişikliklerinde temel bakımla birlikte uygulanarak cildi yenileyip canlandıran ve yıpranmalara karşı koruyan, sırrı egzotik meyve özlerine dayanan bir bakımdır.

Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı Bakım

Yağlı ve problemli cilt tipleri için derin temizlik ve arındırma işlemi yaparak, cildi netleştiren, yağdan dolayı var olan parlaklığı azaltan ve sağlıklı mat bir görünüme kavuşturan bakımdır.

Hassas Ciltlere Özel Cilt Bakımı

Hassas, alerjik ve kılcal damar problemi olan ciltleri yatıştıran, özel maskesiyle sakinleştirici bir bakımdır.

Yoğun Nemlendirici Cilt Bakımı

Cildin nem ihtiyacını karşılayarak cilde hayat ve enerji verir. Kullanılan ürünlerin içeriğinde lotus çiçeği sütü, ipek proteinleri, aloe vera gibi nemlendirici ve besleyici özellikli bileşenleri olan, seçkin bir bakımdır.

Erkeklere Özel Cilt Bakımı

Cilt tipine uygun olarak, cildin temel ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, traş sonrası yaşanan sıkıntıları da hafifleten, erkeklere özel bir bakımdır.

Anti-aging Cilt Bakımı

Olgun ciltlerde, cilde C vitamini yüklemesi yapılarak uygulanan bakımdır.

Çizgi Açıcı Cilt Bakımı

İnce çizgilerin yoğunluğunu gözle görülür derecede azaltarak daha genç ve canlı bir cilt görünümü sağlayan bakımdır.

Yenileyici Göz ve Dudak Bakımı

Sadece göz ve dudak çevresindeki nem oranını artırarak, kırışıkları önleyen ve cildin pürüzsüz görünmesini sağlayan özel bir bakımdır. Temel bakımla birlikte uygulama gerektirir.

Aliva Secret Cilt Bakımı

Aliva Spa’nın en özel ve yoğun bakımıdır. Yıpranmış ciltleri tazeler, özellikle stresin ciltte bıraktığı izleri onarır ve cildin performansını artırır.